Unblock AptoideAptoide is a safe app! Just tap on More details and then on Install anyway.
ΛεπτομέρειεςΑξιολογήσειςΕκδόσειςInfo
1/5

Περιγραφή του Serie A

Βαθμολογία

Η οθόνη της βαθμολογίας ενημερώνεται ζωντανά καθώς παίζονται οι αγώνες. Μπορείτε να δείτε τις αλλαγές στην κατάταξη της ομάδας που απεικονίζονται με τα πάνω ή τα κάτω βέλη. Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε το πλαίσιο ελέγχου για να δείτε τη βαθμολογία πριν ξεκινήσουν οι τρέχοντες αγώνες.

Όταν πατάτε σε μια ομάδα στον πίνακα κατάταξης, μπορείτε να βρείτε πληροφορίες εκτεταμένης βαθμολογίας. Μπορείτε επίσης να δείτε τους τελευταίους αγώνες που έπαιξε η ομάδα. Υπάρχει επίσης ένα κουμπί παικτών που σας μεταφέρει σε μια οθόνη με την πλήρη ομάδα της ομάδας. Πατήστε σε έναν παίκτη στη λίστα και βρείτε ακόμη περισσότερες πληροφορίες για κάθε παίκτη.

Ζωντανό σκορ

Εδώ θα βρείτε τους πιο κοντινούς αγώνες στην τρέχουσα ημερομηνία. Στην καρτέλα "διάφορα" μπορείτε να βρείτε αγώνες κυπέλλου και πολλά άλλα.

Πατήστε σε έναν αγώνα και δείτε όλες τις λεπτομέρειες σχετικά με το ποιος σκόραρε, αλλαγές, κίτρινες και κόκκινες κάρτες.

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το κουμπί φίλτρου εάν θέλετε να δείτε μόνο μερικές από τις λεπτομέρειες.

Στη σελίδα στατιστικών μπορείτε να δείτε κατοχή μπάλας, σουτ, φάουλ και πολλά άλλα.

Η σελίδα της ενδεκάδας σάς δείχνει τον αρχικό σχηματισμό με παίκτες στο γήπεδο και παίκτες/προπονητές στον πάγκο.

Πρόγραμμα

Εδώ θα βρείτε όλους τους αγώνες της τρέχουσας σεζόν - πρόγραμμα και αποτελέσματα. Οι αγώνες είναι γκρουπ προς γύρο. Χρησιμοποιήστε τα βέλη για να κάνετε σελίδα εμπρός και πίσω μεταξύ των γύρων.

Πρώτος σκόρερ / Στατιστικά

Εδώ μπορείτε να βρείτε τη λίστα με τους πρώτους σκόρερ, τη λίστα με τις κίτρινες κάρτες, τη λίστα με τις κόκκινες κάρτες, τη λίστα των πέναλτι και πολλά άλλα.

Ομάδα

Χρησιμοποιήστε το αναδυόμενο μενού και επιλέξτε μια ομάδα. Στη συνέχεια, μπορείτε να δείτε όλους τους αγώνες ομαδοποιημένους ανά ομάδα. Και πάλι, μπορείτε να πατήσετε σε κάθε αγώνα για να βρείτε όλες τις λεπτομέρειες.

Ρυθμίσεις

Εδώ έχετε πολλές επιλογές. Για παράδειγμα: Επιλέξτε το επίπεδο λεπτομερειών ειδοποίησης. Επιλέξτε ομάδες για τις οποίες θα ενημερώνεστε. Επιλέξτε μέγεθος κειμένου εφαρμογής. Επιλέξτε χρώμα θέματος εφαρμογής.

Μπορείτε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις push σχετικά με τη σύνθεση, την έναρξη του αγώνα, τα γκολ, τις κόκκινες κάρτες, τα ακυρωμένα γκολ και πολλά άλλα.

Υποστήριξη για Android Wear με ειδοποιήσεις ζωντανής βαθμολογίας.

Η εφαρμογή έχει επίσης την επιλογή να αφαιρέσει όλες τις διαφημίσεις για ένα μικρό ποσό.

Με την ίδια συνδρομή θα λαμβάνετε επίσης τις τρέχουσες βαθμολογίες αγώνα απευθείας στις ειδοποιήσεις ζωντανών αποτελεσμάτων.

Serie A - Έκδοση 3.420.0

(08-04-2024)
Άλλες εκδόσεις
Τι νέο υπάρχειNew Live League Widget.The "Remove Ads" subscription has now become even better.Now you will be free of advertisements, get the current match standings directly in the notifications and have the option of using the new live league Widget on your Android home screen.